Mūsų įmonės pagrindinė veikla –  įvairios paskirties  metalo produktų gamyba,  projektavimas ir miltelinio dažymo paslaugos. Mūsų įmonė gamina baldų furnitūrą ir nestandartinius metalo gaminius baldų pramonei, įvairias metalines konstrukcijas bei metalo produktus skirtus eksterjerui.

Gaminame projektines metalo konstrukcijas viešbučiams ir restoranams, biuro erdvėms, parduotuvėms ir kitoms viešosioms erdvėms, pramonei.  Pagal klientų pateiktą techninę ir kitą informaciją bei laikydamiesi nurodytų reikalavimų, gaminame gaminius/projektus arba atskirus jų komponentus. Siekdami užtikrinti geresnę gaminių kokybę, bendraujame tik su patikimais medžiagų tiekėjais, todėl visos naudojamos medžiagos yra sertifikuotos ir aukštos kokybės.

Sau keliame pačius aukščiausius tikslus –  skiriame didelį dėmesį gaminio kokybei, pristatymo terminui bei puikiam klientų aptarnavimui.

Peržvelkite pakutinius darbus

Paskutiniai projektai

Mūsų vertybės:

PROFESIONALUS POŽIŪRIS
Darbus visuomet atliekame kokybiškai, laikantis visų reikalavimų, nevengiame pateikti savų patarimų ir įžvalgų gamybos klausimais;
TERMINŲ LAIKYMASIS
Laiku vykdome su klientu sutartus įsipareigojimus;
SĄŽININGUMAS IR PATIKIMUMAS.
Įsipareigojame laikytis aukščiausių etikos ir kokybės standartų be jokių kompromisų;
AKTUALIOS ŽINIOS
Siekiame tobulėti, domimės naujovėmis;

Parašykite mums

Mes su jumis susisieksime, arba galite skambinti +370 662 76663